Продовжуємо навчатися у найкращих! Конференція AESTHETIC EXPERTS UPGRADE

Компанія SMART BEAUTY постійно в тренді найсучасніших технологій у сфері краси та якісного догляду. Днями ми стали учасниками потужної наукової конференції AESTHETIC EXPERTS UPGRADE для фахівців косметології та естетичної медицини і ще раз переконалися, що нові знання ніколи не бувають зайвими.

Метою заходу став науково-практичний контент від експертних спікерів, лідерів у галузі косметології, докторів наук та засновників міжнародних медичних організацій, які надали значного поштовху в розвитку та зміцненні професійних знань та досягнень.

Дякуємо за безцінну інформацію та знайомство з новим інноваційним європейським брендом VENOME, який підкорив чималу кількість досвідчених фахівців власними потужними можливостями. Ми ще раз переконалися, що наша наполегливість відкриває перед нами все нові можливості для навчання та впровадження рекомендації від провідних лікарів України, а ми, у свою чергу, ділимося цими рекомендаціями з вами і наголошуємо, що ваша краса та здоров’я у надійних руках компанії SMART BEAUTY. Бережіть себе! Далі – більше!

Smart Beauty Team
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку