Про нас

SMART BEAUTY.ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ.У ЧОМУ Ж СЕКРЕТ КОРЕЙСЬКОЇ КОСМЕТИКИ?

РЕВОЛЮЦІЙНА КРАСА

«У нас немає перешкод. Це лише завдання, які ми виконуємо щодня»
Упродовж тисячоліть модниці користувалися декоративною косметикою, щоб удосконалити свій зовнішній вигляд і встигати за модою. Сьогодні ж глобальна індустрія краси переживає революцію, поштовх якій дала Південна Корея.
На щастя, широкий асортимент доглядової косметики доступний і для лучанок, адже у нашому місті є магазин-бутик найякіснішої оригінальної доглядової косметики та засобів для краси та здоров’я SMART BEAUTY. Це Унікальний бутик №1 у своїй сфері, аналогів якому немає на українському ринку.
Про історію бренду та секрети, зокрема, корейської косметики – читайте з перших уст від власниць мережі бутиків SMART BEAUTY – Лесі та Оксани Коробчук.
 ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
Засновниці бутиків розповідають, що запорукою збереження молодості і краси є саме правильний щоденний догляд. І вони це знають, як ніхто, адже спочатку самі захопилися корейською косметикою, спробували чимало різних засобів і кожен із них вражав по-своєму. Окрилені фантастичними результатами сестри вирішили, що усі українські жінки варті найкращого. «Ми хотіли зробили унікальне місце з найвищим рівнем сервісу. Ми не хотіли створювати просто магазин, де будуть представлені певні засоби, де ніхто не знатиме як їх обирати та як використовувати. Нашою метою було створити саме бутик, де клієнтки зможуть отримати першокласну консультацію, індивідуальний підбір засобів залежно від проблем і потреб шкіри», – розповіли засновниці. Відкриття першого бутика SMART BEAUTY відбулось у травні 2019 року. «Ми віримо, що мережа бутиків перетвориться у величезну корпорацію з найякіснішою продукцією та першокласними консультантами», – зізнаються сестри.
У ЧОМУ Ж СЕКРЕТ КОРЕЙСЬКОЇ КОСМЕТИКИ?
Корейська косметика вражає своїми інноваційними розробками та масштабами, тому що тепер у неї мільйони прихильників на усіх континентах світу. Зараз можна мати доглянуту та здорову шкіру, лише правильно підібравши щоденні засоби та дотримуючись поетапного очищення та догляду за шкірою. Корейська косметика забезпечує дбайливу та неагресивну дію, а дивовижний ефект буде вже після першого застосування. Адже ні для кого не секрет, що 90% успіху красивої шкіри залежить від щоденного догляду.
Леся та Оксана розповідають, що косметика складається з натуральних, винятково природних компонентів. І якщо косметичний засіб догляду буде підібрано правильно, залежно від потреби, типу шкіри та віку, то «вау-ефект» гарантовано. Чому за обличчям корейки не можна визначити її вік? Адже у 50 років вона не має зморшок, а її шкіра має вигляд, начебто їй 18. Кореянкам із дитинства прищеплюють вміння щоденно, правильно, поетапно і дуже скрупульозно ставитися до процедури догляду за собою, а особливо – за шкірою обличчя. Секрет ідеальної шкіри полягає саме в послідовному 10-етапному щоденному догляді за нею.
Засоби К-індустрії демонструють стійкий результат уже з першого застосування! Якщо на етикетці продукту зазначено, що у складі є екстракти цілющих трав чи екзотичних ягід, то вони стовідсотково там будуть! Якщо виробник вказує, що засіб містить талу льодовикову воду, воду з артезіанської свердловини чи навіть червону гімалайську сіль, то ці компоненти точно присутні у складі. Це черговий доказ того, що корейську косметику виготовляють з натуральної сировини.
ЦІННОСТІ  «10 років підприємницького та управлінського досвіду, самодисципліна, безперервне навчання та робота з клієнтами дали нам моральну загартованість й обізнаність у всіх сферах життя. Ми володіємо неоціненним досвідом. У нас немає перешкод. Це лише завдання, які ми виконуємо щодня. На своєму прикладі ми показуємо першокласну якість продуктів та даємо можливість нашим українським жінкам мати весь потрібний косметичний арсенал вдома».
SMART BEAUTY – це чесність та довіра.
Ми завжди чесні та щирі з нашими клієнтками. У нас немає цілі зробити моментну покупку. Ми завойовуємо довіру.
SMART BEAUTY – це професіоналізм та відповідальність.
Ми постійно працюємо над активним розвитком нашої команди та мережі бутиків, розширенням асортименту продукції, підвищенням професіоналізму. Ми відповідально ставимося до того, що робимо, завжди думаємо, чим ще здивувати наших клієнтів.
SMART BEAUTY – це любов до себе.
Ми прагнемо, щоб кожна жінка разом із SMART BEAUTY полюбила себе, хотіла усвідомлено дбати та доглядати за своєю красою, мала увесь необхідний арсенал догляду у себе вдома, щоб лік часу був підвладний їй. Ми мріємо, щоб кожна жінка стала натхненною та впевненою у собі, відкритою до нового, динамічною і щасливою. Красива та щаслива жінка здатна зробити свою родину міцною та квітучою, тому красиві українські жінки – це запорука розквіту нашої України.
SMART BEAUTY – мудра краса за розумними й демократичними цінами! SMART BEAUTY пропонує широкий асортимент професійних та напів професійних засобів для догляду за тілом, волоссям, ротовою порожниною, а також засоби для чоловіків. Сировина для виготовлення доглядової косметики яку ми обираємо – добірна і найкраща. Кожен засіб догляду – унікальний, має свою неповторну філософію, історію і любов мільйонів прихильників з усього світу. Тут вас зустрінуть кваліфіковані консультанти, які допоможуть не розгубитися у величезному асортименті косметичних засобів і нададуть професійну та вичерпну консультацію. У SMART BEAUTY вам неодмінно подарують гарний настрій.

Контакти та режим роботи:

Інтернет-магазин:
10.00 – 19.30 Пн-Сб
10.00-18.30 Нд
+380500505119
smbeauty.com.ua@gmail.com

Бутик 1
м. Луцьк, проспект Волі 9
10.00 – 20.00 Пн-Нд

Бутик 2
м. Луцьк, вулиця Словацького 12
10.00 – 19.00 Пн-Нд

Бутик 3
ТЦ Імідж
м. Луцьк, вулиця Рівненська, 89
10.00 – 21.00 Пн-Нд

Бутик 4
ТЦ Baobab
с. Рованці, вул. Ранкова 2
10.00 – 21.00 Пн-Нд

Всі результати пошуку