Ми стали учасниками Міжнародного конгресу бренду FRAMESI у Греції!

SMART BEAUTY є регіональним субдистриб’ютором італійського, професійного трихологічного бренду Framesi у Волинській, Рівненській та Львівській областях. А зовсім нещодавно, саме завдяки тісній співпраці з цією унікальної компанією, ми стали почесними гостями масштабного конгресу від бренду Framesi, який відбувся у Греції, на острові Родос, з 1 по 5 жовтня 2023 року.

У заході брали участь делегації з різних куточків світу світу, у загальній кількості понад 1100 учасників. На конгресі були присутні усі провідні стилісти та спеціалісти у сфері перукарського мистецтва. Неймовірних 4 дні витонченої краси, запаморочливих кольорів, професійних майстер класів, ультрамодних зачісок, стрижок та сучасних технік.

Бренд Framesi має понад 80 літню історію, і є законодавцем моди у сфері перукарського мистецтва для цілого світу. Саме під час конгресу відбулося представлення модних тенденцій, які будуть актуальними впродовж наступного 2024 року.

Насправді, нас ще досі переповнюють шалені емоції, адже усе, що створює бренд Framesi в особі очільника компанії, його сім’ї, а також високопрофесійної команди майстрів та стилістів, направлено лише на найкращі результати та турботу про кожного клієнта.

Компанія SMART BEAUTY відвідала незабутнє шоу, отримала цінні зв’язки, привезла нові знання і яскраві враження.

Ми хочемо подякувати очільнику компанії за такий щирий та теплий прийом, за його людяність, за комфорт, який він створив для кожного відвідувача, за феєричне шоу, яке ще досі відлунює у наших серцях.

Ми ще раз хочемо наголосити, що засоби від бренду Framesi допомагають вирішити усі трихологічні проблеми, а також створити ідеальні відтінки для поціновувачів фарбованого волосся. Уся продукція цього бренду дає можливість кожному стилісту відтворити власний політ фантазії та реалізувати найвибагливіші ідеї.

 

Smart Beauty Team
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Всі результати пошуку