Медичні рекомендації

 1. Наш веб-сайт може містити деяку загальну медичну інформацію.
  2. Така інформація не є безпосередньою порадою чи достовірним висновком. 3.Медична інформація на нашому веб-сайті надається без будь-яких гарантій.
  4. Ми не гарантуємо та не заявляємо, що медична інформація на цьому веб-сайті:
  (a) буде постійно доступною або доступною взагалі;
  (б) є правдивою, точною, повною, актуальною та не вводить в оману. 5. Ви не повинні покладатися на інформацію на нашому веб-сайті, нехтуючи кваліфікованою консультацією свого лікаря чи іншого професійного постачальника медичних послуг.
  6. Якщо у вас виникли конкретні запитання щодо будь-якої проблеми пов’язаної зі станом здоров’я, вам слід проконсультуватися зі своїм лікарем або іншим професійним постачальником медичних послуг.
  7. Якщо ви вважаєте, що можете страждати від будь-якого захворювання, вам слід негайно звернутися за медичною допомогою до кваліфікованого спеціаліста.
  8. Не відкладайте звернення по медичну допомогу, не нехтуйте медичними порадами та власним здоров’ям, не припиняйте лікування через інформацію, знайдену на нашому веб-сайті.

9. Наш веб-сайт містить інтерактивну функцію у формі чату, яка дозволяє користувачам спілкуватися з нами.
10. Ви визнаєте, що через обмежений характер спілкування за допомогою чату, будь-яка допомога, яку ви можете отримати на нашому веб-сайті, ймовірно, буде неповною та навіть може ввести в оману.
11. Будь-яка допомога, яку ви можете отримати з використанням  інтерактивної функції нашого веб-сайту, не є конкретною порадою та/або медичним приписом, як це зазначено в Основах законодавства України про охорону здоров’я від 19 листопада 1992 року N 2801-XII, зі змінами та доповненнями і, відповідно, не слід покладатися на неї без подальшого незалежного підтвердження інших спеціалістів та вашого особистого лікаря

Всі результати пошуку