Каталог компонентів
Аденозин – косметичний інгредієнт, який вважається одним із найефективніших у боротьбі проти вікових змін. Засоби з цим компонентом найкраще підходять для денної б’юті-рутини завдяки тонізуючим властивостям.
Користь для шкіри:
- стимулює вироблення колагену та еластину;
- розгладжує зморшки;
- підвищує пружність та еластичність;
- вирівнює шкірний рельєф;
- захищає від окисного стресу.
Азелаїнова кислота/азелогліцин – корисний компонент для лікування легкої та середньої тяжкості акне й розацеа. Захищає шкіру від передчасного старіння. Запобігає пігментації. Посилює потік поживних речовин до цибулин волосся. Бореться з випадінням волосся.
Алантоїн – це речовина, яка може бути, як тваринного, так і рослинного походження. Це зовсім невеликі гранули, які за формою нагадують кристали, легко розчиняються в гарячій і майже не розчинні в холодній воді. Найголовнішою функцією алантоїну є загоєння і відновлення бар’єрних властивостей епідермісу. А тому косметика, до складу якої входить алантоїн, відмінно підійде людям з ніжною та чутливою, а також проблемною шкірою, наприклад, з дерматитом або акне, а також слідами, що залишаються після вугрових висипань.
Користь для шкіри:
- зволожує та пом’якшує суху шкіру;
- відновлює епідерміс;
- прискорює відлущення ороговілих клітин;
- допомагає боротися з подразненнями, має заспокійливий ефект.
Користь для волосся та шкіри голови:
- запобігає свербінню та лущенню шкіри голови;
- робить волосся м’яким та слухняним.
Альбатреллус – містить вітаміни групи B, що усувають запалення та активізують вироблення еластину та колагену. Миттєво знімає почервоніння та допомагає шкірі з підвищеною чутливістю.
Амінокислоти – відповідають за зволоження шкіри, підвищують її захисні функції. Уповільнюють природні процеси старіння, забезпечують пришвидшене та якісніше загоєння тканин. Сприяють розгладженню волосся, відновленню та покращенню його структури, заповнюють нестачу будівельних компонентів для кератину.
Арбутин – це молекулярна сполука, яку добувають у лабораторіях з рослини мучниці. Зі свого боку арбутин можна порівняти з койєвою кислотою і частково з Вітаміном С. У складі сироваток і кремів арбутин проникає в клітини шкіри і блокує утворення ферменту тирозинази. Насамперед фермент тирозиназа бере участь у синтезі меланіну. Активне вироблення тиразинази провокує збільшення синтезу меланіну. У результаті, блокуючи тирозиназу, арбутин зменшує вироблення меланіну і делікатно розмиває межі пігментації на обличчі.
Користь для шкіри:
- делікатно освітлює шкіру;
- зменшує прояв пігментації на обличчі;
- ефективно бореться з пігментацією різного типу і ступеня;
- вирівнює тон і рельєф шкіри;
- бореться зі слідами пост-акне на обличчі;
- надає детокс-ефект на шкіру;
- має антисептичні властивості: знижує ризики акне, знімає запалення;
- знімає почервоніння, а також подразнення на обличчі;
- нейтралізує дію сонячного ультрафіолету;
- сприяє виробленню еластину і колагену.
Арганова олія – рідкісний цілющий засіб, що здавна використовується в медицині та косметології. Її застосовують при лікуванні шкірних захворювань та опіків. Також вона є потужним інгредієнтом кремів та мила, шампунів та бальзамів, а також інших засобів по догляду за тілом та волоссям. Арганова олія багата ненасиченими жирними кислотами, які омолоджують шкіру, антиоксидантами та вітамінами A, E, F. Серія косметичних продуктів на основі арганової олії дарує красу, допомагає зберегти молодість, зволожує шкіру, відновлює волосся!
Користь для шкіри:
- зволожує та пом’якшує;
- захищає від УФ-випромінювання;
- підвищує еластичність шкіри;
- має протизапальні та антиоксидантні властивості;
- допомагає зменшити почервоніння та заспокоїти подразнену шкіру.
Користь для волосся:
- живить та зволожує;
- усуває ламкість;
- бореться з посіченими кінчиками.
Бакучіол – це косметичний компонент, який останнім часом набув неабиякої популярності. Як і ретинол, бакучіол відлущує епідерміс та регулює роботу сальних залоз. Він є потужним антиоксидантом, який ефективно усуває ознаки старіння, підвищує еластичність та пружність шкіри, освітлює її, розгладжує заломи та зморшки. Щобільше, бакучіол також має протизапальні та антибактеріальні властивості.
Користь для шкіри:
- відлущує ороговілі клітини;
- регулює роботу сальних залоз;
- розгладжує заломи та зморшки;
- чинить протизапальну та антибактеріальну дію.
Бензоїл пероксид – зменшує запальні процеси. Допомагає шкірі позбутися відмерлих клітин, які можуть блокувати пори та призводити до утворення комедонів і акне. Володіє антисептичними властивостями і ефективно знищує бактерії. Запобігає появі нових прищів та вугрів.
Бісаболол – широко відомий своїми протизапальними, антимікробними і заспокійливими властивостями. Підходить для чутливої і подразненої шкіри. Зміцнює шкірний бар’єр. Ефективно стимулює ріст волосся.
Волюфілін – це унікальний пептид нового покоління, отриманий з екстракту африканської рослини Anemarrhena asphodeloides, відомий своєю здатністю повертати шкірі пружність і скорочувати зморшки, роблячи її гладкою та молодою.
Користь для шкіри:
- збільшує пружність;
- розгладжує зморшки та шкірні заломи;
- збільшує синтез колагену та еластину;
- підтягує овал обличчя;
- покращує тонус та еластичність шкіри.
Вітамін Е – це сильний антиоксидант, який проникає глибоко в окремі шари шкіри, де сприяє відновленню пошкоджених структур та зволожує шкіру зсередини. Вітамін Е діє як пастка для вільних радикалів, обмежуючи ланцюгову реакцію окисного стресу, саме тому він дуже часто використовується в антивіковому догляді та захисті від сонця, зміцнюючи захисні механізми шкіри.
Користь для шкіри:
- перешкоджає дії вільних радикалів;
- усуває пошкодження, спричинені впливом ультрафіолету;
- розгладжує зморшки;
- підвищує еластичність.
Користь для волосся:
- зміцнює волосяні фолікули;
- сприяє активізації росту волосся;
- усуває ламкість та посіченість;
- зміцнює волосся.
Вітамін С – один з найпопулярніших і найважливіших компонентів у косметичних засобах. Добре освітлює, освіжає колір шкіри. Є незамінним компонентом для антивікового догляду, а також у боротьбі з пігментацією, акне. Універсальний компонент, який підійде будь-якій шкірі, проте з особливою уважністю його слід використовувати людям з чутливим типом.
Користь для шкіри:
- освітлює колір шкіри;
- захищає від дії вільних радикалів;
- зменшує кількість зморшок та тонких ліній;
- захищає від УФ-випромінювання;
- розгладжує тон шкіри.
Вітамін F – це суміш незамінних, ненасичених жирних кислот. Людський організм, не в змозі виробляти його самостійно, тому вітамін Ф необхідно отримувати з зовнішнього середовища (крему, емульсії, маски тощо).
Вітамін F допомагає підтримувати пружність і структуру шкіри, створює захисний бар’єр, відповідає за її здоровий вигляд. Є лікувальним і профілактичним засобом для вікової, сухої, а також жирної, схильної до вугрової висипки, шкіри. Сприяє відновленню та регенерації шкірних покривів. Застосовується для лікування та відновлення сухого, пошкодженого волосся. Оживляє та стимулює волосяні цибулини, що сприяє їхньому росту.
Користь для шкіри:
- відновлює та регенерує;
- підтримує пружність;
- створює захисний бар’єр.
Користь для волосся:
- стимулює ріст волосся;
- живить.
Вітамін U – стимулює процеси відновлення тканин шкіри. Усуває запалення і почервоніння. Підвищує пружність та щільність шкіри.
Гіалуронова кислота – це споріднена з людським організмом речовина, що відповідає за зволоження та пружність шкіри, розгладжує її та утримує вологу в міжклітинному просторі, створюючи на поверхні шкірного покриву невидиму захисну плівку. Крім цього, вона є бар’єром проти оксидативного стресу, який виникає під впливом зовнішніх стрес-факторів.
Користь для шкіри:
- зволожує;
- протидіє запальним процесам;
- стимулює синтез колагену;
- зміцнює;
- підвищує пружність та еластичність;
- заспокоює подразнену шкіру.
Гідрохінон – використовується для лікування гіперпігментації. Допомагає зменшити пігментацію шкіри та усунути характерні темні плями. Чинить антиоксидантну та антисептичну дію.
Гліколева кислота – гідрофільна (розчиняється в воді), має найменшу молекулярну масу. Молекулярна маса визначає те, наскільки глибоко будуть проникати кислоти та наскільки агресивно працюватимуть. Кислоти з малою молекулярною масою глибоко проникають та можуть працювати активніше та агресивніше.
Користь для шкіри:
- відлущує ороговілі клітини з поверхні шкіри;
- вирівнює тон, рельєф;
- працює з пігментацією, з комедонами, з дрібними зморшками.
Протипоказання: чутлива шкіра; розацеа; запальні елементи/акне.
Глутатіон – один із найпотужніших антиоксидантів, який виробляється у клітинах нашого організму. У його складі знаходяться три амінокислоти: глутамін, цистеїн та гліцин. Від глутатіону залежить здоров’я кожної клітини нашого організму. Він відновлює постраждалі клітини від впливу вільних радикалів, інакше кажучи, зменшує ознаки старіння, допомагає виводити токсини, бере участь у метаболізмі жирів та регулює водний баланс. Глутатіон усуває сухість та почервоніння, зменшує запалення після агресивних косметичних процедур, наприклад, після лазерного шліфування, мезотерапії та ін. Він також допомагає і при деяких формах акне та постакне, а також при вугровій хворобі.
Користь для шкіри:
- відновлює;
- усуває сухість та почервоніння;
- зменшує запалення;
- зменшує ознаки старіння шкіри.
Глюконолактон – компонент з яскраво вираженими зволожуючими та кератолічними властивостями, аналогічними до дії AHA-кислот. Однак, на відміну від фруктових кислот, у нього повністю відсутня подразнююча дія. Глюконолактон показаний для чутливої та вікової шкіри.
При регулярному використанні зменшується жирний блиск та звужуються пори, шкіра стає гладенькою та шовковистою, вирівнюється тон обличчя.
Користь для шкіри:
- забезпечує себорегуляцію, глибоке очищення;
- відновлює;
- звужує пори;
- чинить антисептичну та протизапальну дію;
- вирівнює тон обличчя.
Екстракт Алое Вера – про цілющу силу цієї рослини відомо з давніх-давен і зараз її активно використовують не тільки в косметології, а й медицині та фармакології. Листя алое вера на 90% складаються з води, воно багате на цукри та ферменти, має лікарські властивості, у хімічному складі корисні для шкіри кислоти, такі як саліцилова та фолієва, ефірні олії та ферментативні речовини, вітаміни, амінокислоти та мікроелементи.
Користь для шкіри:
- сприяє регенерації шкіри;
- має протизапальну та антиоксидантну дію;
- підтримує гідробаланс;
- підвищує клітинний імунітет шкіри;
- розгладжує мімічні зморшки;
- усуває комедони;
- протидіє процесам передчасного старіння.
Екстракт вівса – інгредієнт рослинного походження добре відомий своїми антиоксидантними та заспокійливими властивостями. У косметиці екстракт із зерен використовується в кремах для вікової шкіри, зволожує та живить її, видаляє ороговілі клітини. Вівсяні висівки є хорошим джерелом вітамінів групи В, вітаміну Е, білка, жиру і мінералів.
Користь для шкіри:
- чинить антиоксидантну дію;
- зволожує та живить;
- відлущує орговілі клітини;
- заспокоює подразнення.
Екстракт обліпихи – заспокоює запалення і бореться зі зміною кольору шкіри. Зволожує, оновлює й пом’якшує шкіру, насичує її вітамінами та поживними речовинами, розгладжує зморшки. Чинить антибактеріальну і протизапальну дії.
Користь для шкіри:
- заспокоює;
- зволожує;
- відновлює та пом’якшує;
- розгладжує зморшки;
- чинить протизапальну та антибактеріальну дії.
Екстракт солодки – має унікальну здатність зменшувати прояви біологічно активних медіаторів запалення. Незамінний компонент для догляду за чутливою шкірою, схильної до куперозу і розацеа. Прекрасно пом’якшує і заспокоює шкіру при будь-яких подразненнях і запаленнях, знімає свербіж, почервоніння, лущення. Завдяки високому вмісту рутина, компонент має зміцнюючу дію на судинні стінки. Зменшує ламкість судин, при цьому покращує кровообіг, відповідно збільшується приплив корисних речовин до базальних клітин епідермісу. Екстракт кореня солодки має легку освітлюючу дію: уповільнює процес виходу меланіну до верхніх шарів епідермісу.
Користь для шкіри:
- пом’якшує;
- зміцнює;
- заспокоює подразнену шкіру;
- освітлює, усуває свербіж, почервоніння, лущення.
Екстракт центелли азіатської – стародавня рослина, яка протягом багатьох тисячоліть використовується у косметології та китайській медицині. Головна властивість цієї рослини полягає у зниженні хвороботворних бактерій. Екстракт центелли – потужний протизапальний компонент, який, до того ж, запускає процес загоєння клітин епідермісу. Також екстракт центелли сприяє збереженню здоров’я вен та судин, відновленню капілярів. Рослина знижує чутливість та відновлює бар’єрні функції епідермісу.
Користь для шкіри:
- стимулює вироблення колагену;
- має антиоксидантні та антибактеріальні властивості;
- зміцнює шкірний бар’єр;
- заспокоює подразнену шкіру.
Екстракт чайного дерева– регулює роботу сальних залоз. Усуває запалення та почервоніння, звужує пори. Бореться з появою акне. Забезпечує антибактеріальну дію, прискорює загоєння мікроушкоджень.
Екстремозими – речовини отримані з ензимів особливих бактерій, що мешкають в умовах екстремальних температур, кислотності, тиску, радіоактивності тощо. Ефективно захищають ДНК клітин шкіри від згубних впливів та старіння.
Користь для шкіри:
- захищають від пошкоджень;
- захищають від негативного впливу навколишнього середовища;
- підвищують пружність;
- пом’якшують та зволожують.
Елагова кислота – володіє антиоксидантними властивостями, запобігає появі темних плям на шкірі. Усуває запалення й запобігає фотостарінню. Фіксує колір фарбованого волосся.
Ензими – посилюють проникнення активів косметики в глибокі шари шкіри. Розгладжують шкіру та усувають зморшки. Допомагають контролювати виділення шкірного сала та боротися з акне. Стимулюють кровообіг у шкірі голови та ріст волосся, допомагають у боротьбі з лупою.
Зелений чай – сприяє проникненню біологічно активних компонентів у шкірні покриви, посилюючи їх захисні властивості та покращуючи природний колір. Покращує циркуляцію крові в шкірі. Захищає шкіру та волосся від шкідливих вільних радикалів.
Каламін – усуває свербіж та охолоджує шкіру. Сприяє усуненню запалення та прискорює процеси заживлення. Формує захисний бар’єр шкіри. Мінімізує відчуття сухості.
Кераміди – це природні ліпіди, що є її основними структурними компонентами. І кераміди, і інші жирні кислоти, запобігають втраті вологи через епідерміс. Ліпіди наповнюють шкіру та запобігають зневодненню, підвищують захисні функції. Цей компонент захищає дерму від зовнішніх негативних факторів.
Користь для шкіри:
- наповнюють шкіру та запобігають зневодненню;
- підвищують захисні функції;
- покращують бар’єрні функції.
Користь для волосся:
- зміцнюють волосся;
- стимулюють активну фазу росту волосся;
- діють як бар’єр для шкіри та волосяної кутикули.
Коензим – сприяє зволоженню шкіри. Нейтралізує шкідливі вільні радикали, які провокують передчасне старіння й пошкодження шкіри. Стимулює вироблення колагену, що зберігає еластичність шкіри й волосся. Живить волосяні цибулини.
Койєва кислота – популярний косметичний компонент, який володіє відбілюючою дією і освітлює пігментні плями шляхом пригнічення активності тирозину, який бере участь в синтезі меланіну. Додатково койєва кислота володіє відлущуючими, антиоксидантними, протизапальними, бактерицидними та фунгіцидними властивостями.
Користь для шкіри:
- освітлює пігментні плями;
- відлущує ороговілі клітини;
- чинить антиоксидантну та протизапальну дії.
Комбуча – допомагає підтримувати водний баланс шкіри, робить її більш м’якою та еластичною. Сприяє глибокому зволоженню та зменшує ознаки сухості. Регулярне використання косметичних засобів із комбучею або її вживання допомагає вирівняти тон шкіри, робить її більш гладенькою та свіжою. Надає волоссю ефект зміцнення та оздоровлення.
Лактобіонова кислота – відноситься до класу РНА кислот (полігідроксікислот). РНА-кислоти – це нове покоління ексфоліантів. Особливістю РНА-кислот є те, що за дією схожі на АНА-кислоти – прискорюють регенерацію шкіри, стимулюють процес відлущування ороговілих клітин, позитивно впливають на віковку шкіру та працюють з пігментом. Проте завдяки великому розміру молекули вони працюють тільки на поверхні шкіри, тому виключається ризик пошкодження шкіри навіть при великих концентраціях компоненту, а також відкривається “зелене світло” чутливій шкірі та використанню в період активного сонця. Лактобіонова кислота потужно притягує та зв’язує воду, утворюючи природну гелеву матрицю. Ця унікальна властивість надає шкірі м’якість та оксамитову гладкість.
Користь для шкіри:
- відлущує ороговілі клітини;
- прискорює регенерацію шкіри;
- працює з пігментацією;
- має протизапальну та антиоксидантну дію;
- потужно зволожує роговий шар;
- протидіє глікації, руйнації колагенових волокон;
- вирівнює тон та рельєф обличчя;
- візуально зменшує пори;
- шкіра виглядає сяючою, зволоженою, здоровою, гладкою.
Лецитин – зволожує шкіру та покращує її загальний стан. Ефективно відновлює пошкоджений захисний бар’єр шкіри, стимулює регенерацію її клітин. Бореться із запаленнями та подразненнями шкіри. Зміцнює і відновлює структуру волосся.
Ментол – нормалізує вироблення шкірного жиру і сприяє звуженню пор. Освіжає та тонізує. Допомагає зберегти баланс вологості та запобігає появі зморшок. Збільшує швидкість росту волосся, зміцнює волосяні цибулини. Стимулює кровообіг у шкірі голови.
Користь для шкіри:
- нормалізує вироблення себуму;
- сприяє звуженню пор;
- тонізує.
Користь для волосся:
- пришвидшує ріст волосся;
- зміцнює волосяні цибулини;
- стимулює кровообіг у шкірі голови.
Мигдалева кислота – фруктова кислота (AHA), яка також відома під назвами феноксігліколева або амігдаликова: вона вважається однією з найбільш м’яких кислот зі свого класу. Мабуть це єдина AHA, яка підходить для хімічного пілінгу чутливої шкіри: відносно великі молекули цієї речовини не проникають у шкіру глибоко, їхня дія обмежується епідермісом.
Мигдальна кислота відома тим, що її можна застосовувати навіть влітку, тому що вона не викликає фотосенсибілізації (підвищення чутливості до дії УФ-променів) шкіри. Вона чудово вирівнює колір обличчя, знижує чутливість і реактивність шкіри. Структура мигдальної кислоти аналогічна структурі антибіотиків, вона добре знімає запалення (у тому числі фолікуліти), чинить антисептичну дію, зволожує, тонізує та омолоджує шкіру, зміцнює стінки судин.
Користь для шкіри:
- вирівнює колір обличчя;
- усуває запалення;
- чинить антисептичну дію;
- зволожує;
- тонізує;
- омолоджує.
Молочна кислота – гідрофільна кислота, має малу молекулярну масу, але більшу, ніж у гліколевої кислоти.
Користь для шкіри:
- відлущує ороговілі клітини;
- вирівнює тон та рельєф шкіри;
- надає сяйва;
- працює з дрібними зморшками, комедонами;
- зволожує (за рахунок того, що стимулює синтез шкірою власних керамідів).
Ніацинамід – є водорозчинною формою вітаміну В3, що означає, що він не накопичується в організмі, і його важливо поповнювати. Переваги ніацинаміду варіюються від освітлення до очищення шкіри та навіть зменшення тонких ліній і зморшок.
Користь для шкіри:
- усуває запалення та почервоніння;
- покращує бар’єрні функції шкіри;
- регулює вироблення себуму;
- стимулює синтез власного колагену;
- покращує еластичність шкіри.
Олія Жожоба – властивості цієї олії роблять її незамінним компонентом у косметології та домашньому догляді. Засіб ефективно усуває зморшки, підвищує пружність шкіри. Його наносять замість крему або використовують для приготування масок.
Користь для шкіри:
- прискорює процеси регенерації;
- нейтралізує дію вільних радикалів;
- має антибактеріальну дію;
- зволожує;
- підтримує пружність та еластичність.
Користь для волосся:
- усуває пухнастість;
- зволожує;
- надає локонам гладкості;
- повертає природний блиск.
Олія макадамії – це натуральна олія, отримана методом холодного віджиму. Нерафінована, 100% органічна. Завдяки такому процесу добування, кожна крапля цього дорогоцінного косметичного засобу є чистою есенцією того, що містять горіхи макадамії. Це все, що потрібно вашому волоссю, обличчю та шкірі навколо очей.
Користь для шкіри:
- сприяє природній регенерації шкіри;
- бореться з целюлітом і зменшує розтяжки;
- має омолоджувальний ефект для шкіри обличчя;
- пом’якшує та розгладжує епідермальний шар.
Користь для волосся:
- зміцнює та відновлює волосся;
- захищає від негативного впливу ультрафіолету;
- запобігає випадінню та посіченим кінчикам.
Олія Ши – дуже цінний для косметології продукт. Вона чудово пом’якшує та зволожує шкіру. Також цей компонент допоможе позбутися від таких неприємних проблем як лущення, сухість, запалення. Поверне епідермісу м’якість і пружність, скоротить кількість зморшок, допоможе зробити колір обличчя яскравішим та природньо сяючим.
Користь для шкіри:
- зволожує та пом’якшує;
- усуває почервоніння та лущення;
- сприяє регенерації;
- стимулює синтез колагену.
Користь для волосся:
- нормалізує водний баланс;
- відновлює пошкоджене волосся;
- перешкоджає посіченим кінчикам;
- повертає м’якість та сяйво.
Пантенол – зволожує шкіру,бореться з подразненням та лущенням, прискорює загоєння мікроушкоджень. Стимулює синтез колагену, що допомагає відновити пружність шкіри. Посилює регенерацію волосся.
Пептиди – це короткі ланцюжки амінокислот, що створюють білки, з яких складається шкіра. При місцевому нанесенні на шкіру пептиди посилають сигнали-інструкції клітинам, серед яких є сигнал, що сприяє виробленню колагену. Косметика з пептидами впливає на активацію антиоксидантного захисту. У результаті шкіра стає гладкою та пружною.
Користь для шкіри:
- зменшують кількість зморшок;
- допомагають боротися з пігментацією;
- підвищують пружність дерми;
- поліпшують стан шкіри.
Користь для волосся:
- покращують структуру та еластичність волосся;
- зміцнюють;
- запобігають ламкості;
- захищають від негативної дії навколишнього середовища.
Полин – позитивно впливає на утворення клітинного бар’єру, відновлення клітин, загоєння ран, синтезу колагену та розгладжування зморшок. Сприяє захисту шкіри від зовнішніх подразників та передчасного старіння. Полегшує свербіння та інші симптоми запальних реакцій. Регулює роботу сальних залоз, усуває лупу, себорею, свербіж. Прискорює ріст волосся.
Користь для шкіри:
- відновлює клітини;
- сприяє синтезу колагену;
- розгладжує зморшки;
- захищає від негативних факторів навколишнього середовища.
Користь для волосся:
- усуває лупу, себорею, свербіж;
- прискорює ріст волосся;
- регулює роботу сальних залоз.
Портулак – має протизапальну, протисвербіжну, заспокійливу, протимікробну, протигрибкову, знеболювальну та омолоджуючу дію. Сприяє загоєнню фурункулів та шрамів, прибирає пігментацію шкіри. Стимулює ріст волосся й запобігає появі лупи.
Пробіотики – допомагають підтримувати природний рівень вологості, зміцнюючи захисний бар’єр шкіри. Борються з запальними процесами шкіри та її почервонінням. Стимулюють вироблення колагену, покращуючи пружність шкіри, допомагають зменшити дрібні зморшки. Живлять шкіру та волосся.
Прополіс – позбавляє вугрів, висипання та акне. Володіє протизапальними властивостями. Стимулює шкіру до самовідновлення. Підвищує еластичність шкіри. Запобігає ламкості волосся. Допомогає вирішити проблему посічених кінчиків.
Ресвератрол – допомагає захистити поверхню шкіри від негативного впливу навколишнього середовища і активності вільних радикалів. Уповільнює старіння шкіри й покращує її пружність. Зупиняє випадіння та стимулює ріст волосся, відновлює його густоту. Захищає білки волосся від ультрафіолету
Ретинол – це похідна природного вітаміну А. Згідно з дослідженнями, ретинол може проникати у верхній (роговий) шар шкіри та дерму, де перетворюється на ретиноєву кислоту. Речовина сприяє оновленню клітин та запобігає розщепленню колагену (білка, що відповідає за еластичність шкіри).
Користь для шкіри:
- стимулює вироблення природнього колагену та еластину;
- нейтралізує дію вільних радикалів;
- допомагає у боротьбі зі старінням;
- покращує текстуру шкіри.
Ретиноїди – це група речовин, які є похідними вітаміну А і мають подібну дію до ретинолу.
Саліцилова кислота – BHA кислота, яка має ліпофільну молекулу, завдяки чому добре розчиняється в жирах і спирті та погано розчиняється у воді. Це дозволяє проникати через сальний шар на шкірі крізь пори, очищаючи їх. Можна сказати, що це найкращий антибактеріальний компонент, який знайшов своє особливе застосування у догляді за вугровою, комбінованою та жирною шкірою, з проблемою чорних точок.
Користь для шкіри:
- працює з комедонами, з запальними елементами, з надмірною жирністю, з сальними нитками:
- візуально зменшує розмір пор.
Дозволена до використання в концентрації до 2% включно.
Сечовина – зволожує та пом’якшує шкіру. Бореться з ознаками старіння шкіри та запобігає втраті її еластичності. Мінімізує ризик сухості шкіри. Чинить захисну функцію, зміцнюючи захисний бар’єр шкіри.
Сірка – має антибактеріальні та протигрибкові властивості. Уповільнює процеси старіння шкіри. Бере участь у синтезі колагену та кератину, необхідних для активації росту волосся.
Сквалан – чинить пом’якшувальну, антиоксидантну та розгладжувальну дію. Сприяє зволоженню шкіри. Посилює природний захисний бар’єр шкірного покриву. Заспокоює подразнену шкіру й усуває почервоніння. Підсилює природний захист волосся проти впливу високих температур. Сприяє зміцненню волосся та знижує ризик його випадіння.
Соєві боби – позитивно впливають на ріст волосся. Нормалізують рівень гормонів, що відповідає за випадіння волосся.
Супероксиддисмутаза – зменшує ушкодження клітин шкіри вільними радикалами. Захищає клітини шкіри від ушкодження ультрафіолетовими променями і запобігає гіперпігментації шкіри.
Транексамова кислота здатна перешкоджати й блокувати процеси, причетні до порушення пігментації та виникнення темних цяток і нерівномірного тону шкіри. Транексамова кислота допомагає оновити, освітлити та вирівняти тон шкіри.
Транексамова кислота – це супресор пігменту, тобто вона пригнічує й блокує надмірний синтез меланіну в шкірі. Коли на якійсь ділянці шкіри виробляється забагато меланіну, що призводить до темних плям, гіперпігментації та нерівного тону.
Користь для шкіри:
- помітно вирівнює й освітлює тон шкіри;
- мінімізує післязапальну пігментацію й темні цятки;
- має дбайливу лагідну дію;
- підтримує бар’єр шкіри;
- профілактує ознаки передчасного старіння.
Троксерутин – флавоноїдний інгредієнт, який отримують з японської рослини софори японської, також відомої як японська пагода. Дослідження показали, що при місцевому застосуванні він діє як антиоксидант, поглинаючи вільні радикали та запобігаючи окислювальному стресу. Деякі дослідження також показали, що троксерутин має фотозахисний ефект проти UVB-променів, хоча він не є схваленим інгредієнтом сонцезахисного крему.
Троксерутин є потужним протизапальним активним компонентом рослинного походження, який допомагає зменшити появу темних кіл і набряклості, сприяючи оновленню клітин. Він призначений для зволоження і відновлення шкіри навколо очей. Троксерутин покращує кровообіг в поєднанні з протизапальною дією.
Користь для шкіри:
- зменшує темні кола та набряки;
- зволожує;
- відновлює;
- бореться з вільними радикалами;
- покращує кровообіг.
Ферулова кислота – уповільнює процеси старіння шкіри. Має антиоксидантні властивості. Захищає шкіру від впливу UV-випромінювання. Запобігає появі нових прищів і ефективно бореться з постакне.
Цинк – регулює вироблення шкірного сала. Знижує запалення і подразнення. Захищає шкіру від UV-випромінення. Забезпечує зміцнення цибулин волосся, перешкоджаючи його випадінню.